Nazirlərin yanvar ayı üçün qəbul günləri açıqlandı - CƏDVƏL

Vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən orqanının səlahiyyətlərinə aid olmalıdır

Azərbaycanın mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının rəhbərlərinin 2020-ci ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

AzNews.az cədvəli təqdim edir:

Xatırladaq ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanının səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbul günü Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
08 Sumqayıt, Abşeron
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
10 Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
10 Balakən, Zaqatala
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
15 Salyan, Şirvan, Neftçala, Biləsuvar, Cəlilabad
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
15 İmişli, Biləsuvar
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15 Yevlax
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15 Zərdab
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
16 Sabirabad, Saatlı
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
16 Şirvan, Hacıqabul, Kürdəmir
Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
16 Sumqayıt
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
17 Salyan
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
17 Kürdəmir
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
17 Ağsu
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
17 Ucar
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini
17 Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Hacıqabul
Eldar Nuriyev
Ədliyyə nazirinin müavini
17 Masallı, Lənkəran, Lerik, Yardımlı
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
17 Neftçala, Salyan
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini
18 İmişli, Beyləqan, Füzuli, Saatlı, Sabirabad
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
21 Abşeron, Xızı
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
21 Siyəzən
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
23 Salyan, Şirvan, Hacıqabul
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
23 Neftçala
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
23 Siyəzən, Xızı
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
24 Oğuz
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
24 Tovuz, Gədəbəy
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
24 Siyəzən
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
24 Qobustan
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
24 Cəlilabad
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
24 Salyan
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
24 Cəlilabad
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
24 Biləsuvar, Cəbrayıl
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
24 Cəlilabad, Masallı, Yardımlı
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
24 Astara
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
24 Lənkəran, Lerik
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
24 Saatlı, Sabirabad
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
24 Neftçala, Salyan
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
24 Hacıqabul, Şirvan
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
24 Sumqayıt, Xızı
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
24 Abşeron
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
24 Ucar, Göyçay
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
24 Ağdaş
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
24 Zərdab
Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini
24 Şamaxı, Qobustan, İsmayıllı, Ağsu, Göyçay
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
24 Biləsuvar, Neftçala
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
24 Sabirabad
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
24 Saatlı
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
24 Şirvan, Hacıqabul
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
24 Kürdəmir
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
24 Xaçmaz
Ramil İsgəndərovARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 24 Siyəzən
Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
24 Xızı
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27 Naftalan, Mingəçevir, Yevlax, Goranboy, Xocalı
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
28 Ağcabədi, Laçın
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
29 Tərtər
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
30 Ağdam
Zakir Qaralov
Baş prokuror
31 Qobustan, Xızı
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
31 Siyəzən
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
31 Cəlilabad, Biləsuvar
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
31 Salyan
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
31 Neftçala
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
31 Yevlax
Orucəli Hacıyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
31 Ağdaş
Ragim Lətifov
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
31 Mingəçevir
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
31 Sumqayıt, Qubadlı, Şuşa
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
31 Xızı
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
31 Abşeron, Zəngilan
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
31 Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
31 Saatlı
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
31 Biləsuvar
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
31 Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Sabirabad

AzNews.az