Avropa Liqasında 32 oyun

Bu gün Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin oyunlarına yekun vurulacaq.


AzNews.az xəbər verir ki, keçiriləcək 32 oyundan sonra III təsnifat mərhələsinə yüksələn bütün komandaların adlarına aydınlıq gələcək.

Təmsilçilərimizdən "Qəbələ" evdə Macarıstan MTK-sını qəbul edəcək. "Neftçi" isə Makedoniyada "Şkendiya"nın qonağı olacaq.

Qeyd edək ki, Azərbaycanın digər klubu "Kəpəz" dünən evdə "Admira"ya (Avstriya) 0:2 hesabı ilə uduzaraq turnirlə vidalaşıb.
21 iyul

Avropa Liqası, II təsnifat mərhələsinin cavab oyunu

22:15. "Spartak" (Slovakiya) - "Şirak" (Ermənistan)
İlk oyun - 1:1

19:00. "Ventspils" (Latviya) - "Aberdin" (Şotlandiya)
İlk oyun - 0:3

19:30. "Yelqava" (Latviya) - "Slovan" (Slovakiya)
İlk oyun - 0:0

20:00. HİK (Finlandiya) - "Beroe" (Bolqarıstan)
İlk oyun - 1:1

20:00. "Nomme Kalyu" (Estoniya) - "Makkabi" (Hayfa, İsrail)
İlk oyun - 1:1

20:00. "Lokomotiv" (Xorvatiya) - "Rovaniemi" (Finlandiya)
İlk oyun - 1:1

20:00. "Zodino" (Belarus) - "Debretsen" (Macarıstan)
İlk oyun - 2:1

20:30. "Omoniya" (Kipr) - "Beytar" (İsrail)
İlk oyun - 0:1


21:00. AEK (Kipr) - "Kliftonvill" (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 3:2

21:00. "Avropa" (Cəbəllütariq) - AİK (İsveç)
İlk oyun - 0:1

21:00. "Qəbələ" (Azərbaycan) - MTK (Macarıstan)
İlk oyun - 2:1

21:00. "Höteborq" (İsveç) - "Pyast" (Polşa)
İlk oyun - 3:0

21:00. "Qrasshoppers" (İsveçrə) - "Reykyavik" (İslandiya)
İlk oyun - 3:3

21:00. "Levski" (Bolqarıstan) - "Maribor" (Sloveniya)
İlk oyun - 0:0

21:00. "Makkabi" Təl-Əviv (İsrail) - "Kayrat" (Qazaxıstan)
İlk oyun - 1:1

21:00. "Odd" (Norveç) - "Yannina" (Yunanıstan)
İlk oyun - 0:3

21:00. "Slaviya" (Çexiya) - "Levadiya" (Estoniya)
İlk oyun - 1:3

21:00. "Stromsqodset" (Norveç) - "Sonderyuske" (Danimarka)
İlk oyun - 1:2

21:00. "Vaduts" (Lixtenşteyn) - "Midtyulland" (Danimarka)
İlk oyun - 0:3


21:30. "Kukesi" (Albaniya) - "Avstriya" (Avstriya)
İlk oyun - 0:1

21:45. "Konna Kvey" (Uels) - "Voyvodina" (Serbiya)
İlk oyun - 0:1

22:00. "Brondbü" (Danimarka) - "Hibernian" (Şotlandiya)
İlk oyun - 1:0

22:00. "Osmanlıspor" (Türkiyə) - "Zimbru" (Moldova)
İlk oyun - 2:2

22:00. "Şkendiya" (Makedoniya) - "Neftçi" (Azərbaycan)
İlk ouyun - 0:0

22:15. "Spartak" (Slovakiya) - "Şirak" (Ermənistan)
İlk oyun - 1:1

22:30. "Çukariçki" (Serbiya) - "Videoton" (Macarıstan)
İlk oyun - 0:2

22:30. "Domjale" (Sloveniya) - "Şaxtyor" (Belarus)
İlk oyun - 1:1

22:30. "Hayduk" (Xorvatiya) - "İaşi" (Rumıniya)
İlk oyun - 2:2


22:45. "Buduçnost" (Monteneqro) - "Genk" (Belçika)
İlk oyun - 0:2

22:45. "Kork Siti" (İrlandiya) - "Haken" (İsveç)
İlk oyun - 1:1

22:45. "Sent Patriks" (İrlandiya) - "Dinamo" (Belarus)
İlk oyun - 1:1

23:00. "Harts" (Şotlandiya) - "Birkirkara" (Malta)
İlk oyun - 0:0

23:05. "Zaqlebiye" (Polşa) - "Partizan" (Serbiya)
İlk oyun - 0:0